معرفی پیام رسان پرگون
پیام رسان پرگون اپلیکیشــنی جهت ارسـال پیـام می باشد که امکانات شبـکه های اجتماعی را در اختیار کاربران و سـازمان ها قـرار داده است. پیام رسان پرگون اپلیکیشـنی کاملا بومی است که توسط نخبگان ایرانی طراحی، تولید و پیاده سازی شده است. تلاش ما بر این بوده که محصولی با استاندارد نرم افزارهای مطرح جهانی نظیر تلگرام، وایبر، اینستاگرام و واتس آپ تولید نمائیم.
شما نیز به ما بپیوندید
پیام رسان پرگون چیست؟
بستر ارتباطی پیام رسان پرگون امکانات متعددی در اختیار شما قرار می دهد؛ ارسال پیام های متنی، تصویری و فیلم، ساخت گروه های گفتگو، ایجاد کانال و ارائه محتوا به کاربران مورد نظر، آموزش، یکپارچه سازی ارتباطات و ارائه سرویس های جذاب از طریق api، بخشی از امکانات پیام رسان پرگون می باشد.
امنیت بالا
در پیام رسان پرگون، امکانی برای تنظیم گذرواژه وجود دارد که علاوه بر دیگر نرم افزارهای قفل کننده برنامه ها، شما قادر خواهید بود از امکان قفل داخلی پیام رسان استفاده کنید.
امکانات گسترده
پیام رسان پرگون مانند دیگر پیام رسان ها از بخش های مختلفی مانند: لیست مخاطبین، گفتگوها، گروه ها، پروفایل و تنظیمات برنامه تشکیل شده است که هر بخش نیز ممکن است دارای قسمت های متنوعی باشد. امکان ارسال و دریافت عکس و فایل نیز در این پیام رسان فراهم شده است.
کاهش هزینه ها
این پیام رسان می تواند جایگزین یا کمک کننده سیستم های ارتباطی هزینه ساز برای سازمان ها باشد. به عنوان نمونه پیام کوتاه هزینه بر است که می توان همان اطلاع رسانی را با امکانات بسیار پیشرفته تر و بدون محدودیت با این پیام رسان انجام داد. همچنین کاهش هزینه های تماس تلفنی و موبایل نیز می تواند با استفاده از شبکه پیام رسان پرگون اتفاق بیافتد.
سطوح عملیاتی گسترده برای استفاده
این سامانه به کمک ارتباط با پایگاه پرسنلی، سامانه متن و سامانه های دانش آموزی از سطح دبیران و مدارس تا سطح ستادی وزارت آموزش و پرورش را تحت پوشش خود قرار می دهد. هر یک از سطوح به تفکیک عبارتند از : دبیران، مدارس، مسئولین مناطق، کارشناسان اداره کل، مدیران و معاونین اداره کل، کارشناسان و مسئولین ستاد، مدیران و معاونین ستاد.
سرعت بالا و پهنای باند فوق العاده
از آنجا که این سامانه با سیستم ها و اطلاعات وزارت آموزش و پرورش همگام سازی می شود، بنابراین بر خلاف سایر پیام رسان های خارجی که در ایران استفاده می گردد، اطلاعات در داخل خاک ایران عزیز ذخیره شده و در نتیجه سرعت و امنیت بی نظیری تجربه خواهد شد.